mahramaneh
29 آبان 1401 - 20:12

۱۰ طرح و ایده دیجیتال در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری قم حمایت می‌شوند

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم با اشاره به حضور تعداد قابل توجهی از نوجوانان و جوانان در رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج، گفت: از 10 ایده و طرح که با سیاست‌ها و اولویت‌های شهر همراه باشد، حمایت و پشتیبانی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سید محمدحسین دهناد در حاشیه برگزاری چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج استان قم اظهار داشت: حضور طیف زیادی از نوجوانان و جوانان که ایده‌های خود را در حال مطرح بوده در ابتدای ورود به رویداد جلب توجه می‌کند.

بسیجوی ادامه داد: در این رویداد در زمینه‌های مختلفی ازجمله اپلیکیشن و سرویس‌های نرم‌افزاری تا محتوای انیمیشن و یا پویانمایی در حال تولید آثار فاخر هستند.

پویانماییرئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه مدیریت شهری با بیش از ۳۷۰نوع مأموریت در شهر روبرو است، گفت: این مأموریت‌ها از بدو تولد یک انسان تا انتهای زندگی با وی است.

ونقلانتهایوی با بیان اینکه رفتار مناسب شهروندان در گرو آموزش مناسب مخصوصاً در سنین پایین است اضافه کرد: به همین دلیل اعلام آمادگی کردیم که در حوزه حمل‌ونقل و مخاطبان بخصوص دانش آموزان از طرح‌ها حمایت می‌کنیم.

ونقلدهناد در ادامه ابراز کرد: ما قول داده‌ایم از ۱۰ اثری که در زمینه‌های مختلف با دید بحث‌های حمل‌ونقلی، ایمنی و بحث‌هایی که در اولویت شهر و سیاست شهرداری قرار بگیرد، حمایت کنیم.

ونقلیوی خاطرنشان کرد: حمایت‌ها مختص این رویداد نیست و بعدازاین رویداد سفارش می‌دهیم و با حمایت مالی از تیم‌ها پشتیبانی می‌کنیم.

پایان پیام/78023

منبع: فارس
شناسه خبر: 869425