mahramaneh
30 آبان 1401 - 23:00

جام جهانی قطر| سرمربی سنگال: شایسته حداقل یک امتیاز بودیم/ شاید این شکست تقصیر من باشد

سرمربی تیم ملی فوتبال سنگال با وجود شکستی که تیمش برابر هلند متحمل شد، از عملکرد شاگردان خود ابراز رضایت کرد.

- اخبار ورزشی -جام جهانی قطر - به گزارش خبرگزاری تسنیم، آلیو سیسه در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های ملی فوتبال هلند و سنگال که به برتری 2 بر صفر لاله‌های نارنجی انجامید، اظهار داشت: بازی سطح بالایی داشت و پُرفشار بود. از این شکست ناراحت هستیم، چون جوانان ما سخت تلاش کردند و شایستگی کسب حداقل یک امتیاز را داشت. سنگال تیم برتر زمین بود و از بازیکنانم رضایت دارم.

جام جهانی قطرخبرگزاری تسنیموی با بیان اینکه قهرمان آفریقا حالا باید آماده دیدار بعدی خود (مقابل اکوادور) شود، تصریح کرد: مقابل تیمی عالی مانند هلند بازی می‌کردیم و حریف با کاری که ظرف پنج دقیقه پایانی انجام داد، نشان داد شایسته پیروزی بوده است. شاید این شکست تقصیر من باشد، چون مربی تیم هستم. زمانی که شکست می‌خورید، همه می‌گویند مربی مقصر است.

هلند، قهرمان آفریقا را به زانو درآورد

هلند، قهرمان آفریقا را به زانو درآوردسرمربی سنگال با اشاره به ناتوانی تیمش در گشودن دروازه هلند گفت: تأثیرگذاری در فوتبال بیشترین اهمیت را دارد و زمانی که گل نمی‌زنید، نمی‌توانید پیروز شوید. باید روی این موضوع کار کنیم. این مسابقه،‌ ما را در مسیر درستی قرار می‌داد که این اتفاق رخ نداد. با این حال شکست برابر هلند می‌تواند به ما انگیزه بدهد. همه چیز بد نبود و حالا به ما بستگی دارد که خودمان را اصلاح کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 872123