mahramaneh
28 آبان 1401 - 14:43

۳۹۱ برنامه همزمان با هفته بسیج در زاهدان برگزار می‌شود

فرمانده ناحیه ویژه مقاومت بسیج سپاه زاهدان گفت: همزمان با هفته بسیج ۳۹۱ عنوان برنامه در سطح شهرستان زاهدان برگزار می‌شود.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، محمدرضا نخعی ظهر امروز در نشست خبری با رویکرد تشریح برنامه‌های هفته بسیج اظهار داشت: نام بسیج همواره یادآور بهترین و ارزشمندترین مردمان تاریخ تا به امروز بوده که بخش زیادی از ناامنی‌های کشور را حل کرده‌اند و متعاقباً بسیج و فرهنگ بسیجی سپر بلای مردم و نظام اسلامی بوده است. هرچه از عمر پربرکت بسیج می‌گذرد اهمیت و کارایی این مجموعه ارزشی و انقلابی آشکارتر می‌شود.

خبرگزاری تسنیمفرمانده ناحیه ویژه مقاومت بسیج سپاه زاهدان با اشاره به اینکه همزمان با هفته بسیج 391 عنوان برنامه در سطح شهرستان زاهدان برگزار می‌شود، گفت: در طول هفته بسیج 52 دیدار و سرکشی از خانواده شهدا خواهیم داشت که از اولویت‌های مجموعه ناحیه زاهدان است.

وی گفت: توزیع دو هزار بسته معیشتی، 800 بسته لوازم‌التحریر، بهداشتی و پوشاک، برگزاری مسابقات بومی و محلی ورزشی در سطوح مختلف اقشار بسیج، افتتاح 40 پایگاه مقاومت در سطح محلات، ادارت و اقشار سطح شهر زاهدان، برگزاری یادواره شهدا، برگزاری 45 نشست تبیینی و روشنگری با رویکرد جهاد تبیین، برگزاری کارگاه‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در 19 محله، ویزیت رایگان در 9 مرحله کم‌رخوردار، استقرار یک یونیت دندانپزشکی رایگان ویژه محرومان، برپایی 20 میز خدمت در سطح شهر زاهدان و همایش بزرگ چند ده هزار نفری با حضور سخنران کشوری به مناسبت سالروز بسیج ده‌ها میلیونی از مهمترین عناوین برنامه‌ریزی شده برای این هفته در زاهدان است.

نخعی بیان کرد: یکی از کارهای جهادی، عمرانی و سازندگی مجموعه ناحیه مقاومت بسیج زاهدان طرح آبرسانی روستای "منزلاب" است که در سه فاز طراحی شده و دو فاز آن آماده بهره‌برداری است. همچنین در طول هفته بسیج 180 گشت محله‌محور در زاهدان خواهیم داشت.

برنامه‌های هفته بسیج سیستان و بلوچستان متفاوت از گذشته و رویدادمحور اجرا می‌شود

برنامه‌های هفته بسیج سیستان و بلوچستان متفاوت از گذشته و رویدادمحور اجرا می‌شودفرمانده ناحیه ویژه مقاومت بسیج سپاه زاهدان گفت: مجموعه بسیج خواهران با تشکیل کارگاه مادرانه، همسرانه و دخترانه با 13 عنوان برنامه و کارگاه‌های ویژه دختران در حوزه فضای مجازی و مقابله با تهدیدات فرهنگی در شبکه‌های اجتماعی برگزار خواهد کرد. کارگاه‌های عفاف و حجاب با 8 عنوان برنامه و 6 مورد کارگاه پیرامون مباحث جمعیت و فرزندآوری نیز برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: بسیجیان ما با رویکرد جهادی احداث 11 مدرسه را از سال گذشته آغاز کرده‌اند که دو مورد آن تاکنون افتتاج شده و 9 مدرسه از ای تعداد در طول هفته بسیج افتتاح می‌شود.

انتهای پیام/393/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 865565