mahramaneh
24 دی 1401 - 14:57

وبگاه صهیونیستی: قدرت ایران باید اسرائیل را نگران کند

وبگاه صهیونیستی واللا در گزارشی با ادعای ورود دو ناو جنگی ایرانی به آب های منطقه ای استرالیا، عنوان کرد: ایران بازوهای دریایی قدرتمند و دور بردی دارد که این مساله باید اسرائیل را نگران سازد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، وبگاه صهیونیستی واللا در گزارشی با ادعای ورود دو ناو جنگی ایرانی به آب های منطقه ای استرالیا، عنوان کرد: ایران بازوهای دریایی قدرتمند و دور بردی دارد که این مساله باید اسرائیل را نگران سازد.

در این گزارش آمده است: این دو ناو جنگی ایران با انجام یک سفر طولانی در راستای ارزیابی قدرت دریایی خود، وارد آب های اقتصادی استرالیا شده اند.

واللا مدعی شد: این ناوهای جنگی با عبور از اقیانوس آرام در نزدیکی جزایر پلی نزی (متعلق به فرانسه) قرار دارند.

این وبگاه صهیونیستی در ادامه عنوان کرد: ایرانی ها با انجام این عملیات دریایی می خواهند به کشورهای غربی به ویژه آمریکا نشان دهند که از تحریم ها هراسی به دل راه نمی دهند.

واللا تصریح کرد: دو ناو جنگی ایرانی توانایی سفر به دور دنیا را دارند و در نهایت به بندر مبدا حرکت خود یعنی در اقیانوس هند و یا یکی از بنادر سپاه پاسداران در تنگه هرمز باز خواهند گشت. هدف آنها از این عملیات دریایی نیز اثبات این مساله است که ایران در دریا بازوهای قدرتمند و دور بردی را دارد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 976431