mahramaneh
01 آذر 1401 - 18:15

فرمانده سپاه استان مرکزی: تفکر بسیج راهبردی عملیاتی در جنگ ترکیبی دشمن است

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه افق نگاه بسیج "تمدنی" است گفت: تفکر بسیج راهبردی عملیاتی در جنگ ترکیبی دشمن است.

- اخبار استانها -به‌گزارش خبرگزاری تسنیم  از ساوه ، سردار محسن کریمی عصر امروز در آیین افتتاح پایگاه بسیج شرکت سیمان ساوه در جمع مدیران و کارگران این مجموعه با اشاره به فراگیر کردن تفکر بسیجی در همه بخش‌های کشور به عنوان ضرورت مهم در گام دوم انقلاب اظهار داشت: نهادینه کردن فرهنگ بسیجی علاوه بر اینکه نشاط و پویایی برای حرکت به سمت ایران قوی به همراه دارد سبب می‌شود موانع و بحران‌های ایجاد شده از اردوگاه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی در جنگ ترکیبی خنثی و بدون اثر شود.

خبرگزاری تسنیمساوهوی با بیان اینکه بسیج محصول جهاد فی‌سبیل‌الله است که در دل تهدیدات اقیانوسی از فرصت‌ها خلق کرده است، افزود: ملت ایران با اطاعت از ولایت فقیه میدان‌های مبارزه را با میدان جهاد تبدیل کرده و امام خمینی(ره) با نگاه حکیمانه و دور اندیشی که برای تشکیل بسیج داشت دست به طلوع خورشید تابنده انقلاب اسلامی زد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه افق نگاه بسیج تمدنی است تصریح کرد: بسیج همچون خورشید برای همه منشا خیر و برکات فراوانی است و به برکت حضور جوانانی خلاق و با انگیزه در کشور، بسیج به یک نیروی پایان ناپذیر، کارآمد و قدرتمند تبدیل شده است.

کریمی عنوان کرد: کار بسیج نجات بخشی و رفع کننده مشکلات است و بسیج همواره برای رفع مشکلات در صحنه حضور دارد، تفکر بسیج علاوه بر اینکه ملت ایران را سرافراز کرده و آن را به اوج رسانده سبب شده ملت در برابر قدرت‌های بزرگ مقتدرانه ایستادگی کرده و دشمن را با شکست روبه رو کرده است.

وی با اشاره به اینکه جوانان ایرانی با افتخارات بزرگ خود بارها پیروز میدان‌های نبرد در عرصه‌های مختلف بوده‌اند ادامه داد: جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت ایران ظهور عینی بزرگترین تقابل انقلاب اسلامی با جبهه استکبار در حال افول و یا تقابل بین اسلام و کفر است چراکه آمریکا در مقابل ملت ایران شکست‌های سریالی خورده و ملت ایران با روحیه بسیجی و جهاد همه جانبه از این میدان نبرد موفق بیرون می‌آیند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه برنامه‌های مختلفی در راستای هفته بسیج در استان مرکزی برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین برنامه‌های هفته بسیج، رزمایش جهادگران فاطمی 2 با رویکرد مهم خدمت به مردم و جهاد خدمت‌رسانی تدوین شده است.

وی اضافه کرد: همچنین تهیه و توزیع بسته‌های کمک مومنانه از جمله اقدامات مهم در ذیل رزمایش جهادگران فاطمی است که در این راستا بیش از 14هزار بسته در استان مرکزی در اختیار جامعه هدف قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/711/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 874131