mahramaneh
29 آبان 1401 - 19:21

ولایت مداری و ولایت پذیری شاخصه مهم بسیج است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون گفت: بسیج یادگار ماندگار امام خمینی(ره) برای آزادی‌خواهان جهان و ولایت‌مداری و ولایت‌پذیری شاخصه مهم این نهاد مردمی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کازرون، سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کازرون به همراه تعدادی از بسیجیان این شهرستان اظهار داشت: امروز در اولین روز هفته بسیج به همراه جمعی از  بسیجیان به نیابت از قاطبه مردم بسیجی شهرستان کازرون به مکتب الزهراء(س) آمده ایم تا تجدید پیمانی با امام و رهبر به نیابت با نماینده ولی فقیه در شهرستان کازرون داشته باشیم.

بسیجفرمانده سپاه شهرستان کازرون به شاخصه های اصلی بسیج پرداخت و افزود: شاخصه اصلی بسیج ولایت مداری و در کنار آن ولایت پذیری می باشد و علاوه برآن بصیرت و اخلاص، عمل انقلابی و به اندازه و به‌هنگام با تفکر و روحیه بسیجی است.

وی گفت: امروز بسیج افتخار دارد با جوانان نسل گام دوم انقلاب جهت تحقق نمودن سند اعتلای بسیج در همه عرصه ها برای خودسازی و دولت سازی برای جامعه تمدن اسلامی قدم بردارد.

توکل تاکید کرد: امروز در کنار هم به اتحاد و اتفاق زیر سایه ولایت در جهت دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی با عزت و اقتدار در سلسله مراتب پای نظام و انقلاب در راه خون شهدا ایستاده ایم.

فرمانده سپاه شهرستان کازرون در ادامه در گزارشی به اجرای 438 خط برنامه در هفته بسیج توسط بسیجیان در عرصه های مختلف به عنوان اهم فعالیت های هفته بسیج به امام جمعه کازرون ارائه نمود.

هفته بسیجپایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 869340