mahramaneh
02 آذر 1401 - 21:41

اولین رویداد «تانا» در لرستان برگزار شد

خرم‌آباد- اولین رویداد «تانا» یا «توسعه اکوسیستم نوآوری استان‌ها»، در لرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، امروز چهارشنبه، اولین رویداد «تانا» یا «توسعه اکوسیستم نوآوری استان‌ها»، به همت پارک علم و فناوری لرستان و حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان، مشاور معاون فناوری وزارت علوم و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.

خبرنگار مهرتانافرهاد نامداری رئیس پارک علم و فناوری لرستان در خصوص رویداد «تانا»، اظهار داشت: از شهریورماه امسال پارک علم و فناوری لرستان نیازمندی‌های دستگاه‌های اجرایی و صنایع استان را احصا و از سوی دیگر توانمندی‌های واحدهای فناور و دانش بنیان استان در حل این نیازها و مسائل را سنجش کرد.

تانااحصافناوروی، افزود: ماحصل این پیگیری شناسایی ۱۴۳ نیاز و مسئله از سوی دستگاه‌های اجرایی و صنایع استان و اعلام آمادگی واحدهای فناور و دانش بنیان برای رفع تعداد ۲۸ مورد از این نیازها بود.

فناوررئیس پارک علم و فناوری لرستان، گفت: با توجه به مذاکرات و توافقات صورت گرفته، در مجموع تعداد ۲۲ قرارداد منعقد شد و بسته به سطح فناوری عرضه شده؛ پارک علم و فناوری لرستان از هر کدام از قراردادها تا سقف ۴۰ میلیون تومان حمایت خواهد کرد.

بنا بر این گزارش، در این مراسم، از از دو محصول فناورانه تولید شده توسط واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری لرستان رونمایی شد.

فناورانهفناور

منبع: مهر
شناسه خبر: 875969