mahramaneh
30 آبان 1401 - 10:31

کتاب «انقلاب اسلامی و آینده جهان» منتشر شد

در این کتاب نویسنده با توجه به احادیث و روایت‌ها نشان می‌دهد که انقلاب اسلامی ایران چگونه دنیا را در حوزه مقاومت پایدار و برای پذیرش مهدویت آماده می‌کند تا این ایدئولوژی حاکم شود.

- اخبار فرهنگی -به‌گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، آیت الله شجاعی در این کتاب با مباحث انسان‌شناسی شروع می‌کند و به جایی می‌رسد که انسان می‌فهمد صاحب یک روح بی‌نهایت طلب است.

خبرگزاری تسنیمپس از آن اصل اصالت تخصص مطرح می‌شود و نویسنده این نکته را مطرح می‌کند که انسان برای رسیدن به الله به یک متخصص احتیاج دارد و این متخصص کسی جز امام معصوم نیست. سپس تاریخ از زمان حضرت آدم تا ظهور اسلام بررسی شده و به سیر وقوع انقلاب اسلامی و وقایع پس از انقلاب می‌پردازد.

استقبال مناسب از کتاب‌های کودک در کشورهای عربی

استقبال مناسب از کتاب‌های کودک در کشورهای عربیآیت الله شجاعی درباره کتاب جدید «انقلاب اسلامی و آینده جهان» در یک توییت نوشت: زمان‌شناسی و دشمن‌شناسی، دو فاکتور لازم برای مواجهه با بحران‌های آخرالزمان است. زمان‌شناسی؛ به معنای شناخت جایگاه و رسالت تاریخی هر فرد تا انجام موفق و سرافرازانه آن است ودشمن شناسی؛ به معنای جهت‌گیری مناسب در برابر حیله‌ها و حمله‌های سخت و نرم دشمن‌ و نیز حفظ امنیت ملی. درباره این دو فاکتور، بطور مبسوط در کتاب «انقلاب اسلامی و آینده جهان» شرح داده‌ام.

نگاهمان به کانون پرورش فکری هم افزایی است؛ نه ادغام و الحاق / حذف بودجه تأمین منابع کتابخانه‌ها + فیلم

نگاهمان به کانون پرورش فکری هم افزایی است؛ نه ادغام و الحاق / حذف بودجه تأمین منابع کتابخانه‌ها + فیلمسپیده پوررجب مدیر واحد رسانه انتشارات محیی هم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم گفت: این کتاب به گفته استاد شجاعی به نوعی وصیت‌نامه ایشان پس از 30 سال پژوهش است و ایشان عصاره تمام مطالعات انسان‌شناسی و فلسفی خود را در این کتاب آورده تا ذات انقلاب اسلامی و راهی را که این انقلاب می‌رود تا به ظهور حضرت حجت منجر شود، تبیین کند.

«احکام و آثار اجاره رحم در فقه فریقین» را در این کتاب بخوانید

«احکام و آثار اجاره رحم در فقه فریقین» را در این کتاب بخوانیدوی افزود: اگر بخشی از جامعه که از عملکرد مسئولان جمهوری اسلامی ناراضی است و هنوز به راهی که انقلاب می‌رود ایمان ندارد، این کتاب را بخواند با ذات انقلاب آشتی می‌کند و می‌تواند بین خیانت برخی از مسئولان و ذات انقلاب افتراق دهد. به دلیل اهمیت این کتاب قرار است هفتم آذرماه نشست خبری با حضور آیت الله شجاعی و چند تن از کارشناسان درباره این کتاب برگزار شود.

همچنین یک مراسم رونمایی از کتاب « انقلاب اسلامی و آینده جهان» در روز 18 آذر برگزار خواهد شد که در کنار آن از یک مستند و یک موسیقی با صدای محمد اصفهانی با همین موضوع، رونمایی می‌شود که اطلاعات این برنامه‌ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 870484